Fysiofit Delta (hulst)

Voor afspraken belt u het beste tussen 8.30 U en 12.00 u. Bij geen gehoor zijn we mogelijk bezig met een behandeling of eventueel bij een patiënt aan huis. Daarom zijn we niet altijd in de gelegenheid om direct de telefoon aan te nemen. Spreekt u alstublieft uw naam en telefoonnummer in op ons antwoordapparaat en dan bellen wij u zo spoedig mogelijk terug.

Telefoonnummer: 0114- 315724

Mailadressen:

  • Algemeen:                     info@fysiofitzeeland.nl
  • Administratie:                mascha@fysiofitzeeland.nl
  • Lorenzo d’Hont             lorenzo@fysiofitzeeland.nl
  • Audrey Seghers            audrey@fysiofitzeeland.nl
  • Kim van Damme           kim@fysiofitzeeland.nl
  • Michel van Bunder        michel@fysiofitzeeland.nl
  • Rowena Stiphout          rowena@fysiofitzeeland.nl
  • Jasper Sponselee         jasper@fysiofitzeeland.nl
  • Sebastiaan Beens         sebastiaan@fysiofitzeeland.nl

Adres:

Oude zoutdijk 4

4561 HP Hulst

Contactgegevens:

telefoon: +31(0)114-315724

email: info@fysiofitzeeland.nl

Openingstijden:

Maandag:     08.00u – 12.00u    13.00u tot 17.00u      17.00u tot 20.00u

Dinsdag:       08.00u – 12.00u    13.00u tot 17.00u       17.00u tot 20.00u

Woensdag:   08.00u – 12.00u    13.00u tot 17.00u       17.00u tot 20.00u

Donderdag:  08.00u – 12.00u    13.00u tot 17.00u       17.00u tot 20.00u

Vrijdag:         08.00u – 12.00u    13.00u tot 17.00u

 

Kvk: 76929981 VOF fysiofit / 2B-Fit

Route: